تاریخ انتشار : شنبه 18 تیر 1401 - 10:50
75 بازدید
کد خبر : 199389

دانلود زیرنویس انیمیشن The Sea Beast 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن The Sea Beast 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن The Sea Beast 2022 هیولای دریا یک فیلم پویانمایی رایانه‌ای آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ توسط کریس ویلیامز در اولین کارگردانی انفرادی خود است. صداپیشگان این فیلم کارل اوربان، زاریس-آنجل هاتور، جرد هریس و ماریان ژان باپتیست هستند. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس انیمیشن The Sea Beast 2022 این فیلم که

دانلود زیرنویس انیمیشن The Sea Beast 2022 هیولای دریا یک فیلم پویانمایی رایانه‌ای آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ توسط کریس ویلیامز در اولین کارگردانی انفرادی خود است. صداپیشگان این فیلم کارل اوربان، زاریس-آنجل هاتور، جرد هریس و ماریان ژان باپتیست هستند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن The Sea Beast 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن The Sea Beast 2022 این فیلم که در انیمیشن نتفلیکس تولید شد، در تاریخ ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲ در سینماهای منتخب اکران شد، قبل از اکران در نتفلیکس در ۸ ژوئیه. این فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد.

صدها سال است که هیولاهای دریایی افسانه‌ای ظاهر شده‌اند تا علیه ملوانان و جوامعی که در داخل کشور تأسیس شده‌اند، ویران کنند. برای مقابله با این موضوع، چندین ملوان شجاع با کشتی خود به نام «ناگزیر» به بیرون رفتند تا جانوران را در سراسر اقیانوس شکار کنند، به رهبری کاپیتان کرو و دومین فرمانده او و شکارچی هیولاهای بی‌رقیب به نام جیکوب هالند. تلاش‌های آن‌ها توسط پادشاه و ملکه The Crown، که جامعه‌ای برجسته به نام «سه پل» تأسیس کردند، از نظر مالی حمایت شده است. یک روز، در طول شکار، Inevitable صدمات سنگینی را متحمل می شود و جیکوب چندین خدمه را از کشته شدن نجات می دهد. کلاغ جانور را می کشد و در تلاش برای برداشتن شاخ آن در اعماق سطح اقیانوس، تقریباً غرق می شود اما توسط جیکوب به دلیل کدی که توسط خدمه ایجاد شده بود نجات می یابد تا اطمینان حاصل شود که همه آنها از یکدیگر محافظت می کنند. کلاغ به جیکوب می گوید که دومی روزی کاپیتان می شود زمانی که اولی جانوری معروف به “بلستر سرخ” را بکشد که چشم او را گرفت و به عنوان آخرین شکار کلاغ عمل کرد، که جیکوب با افتخار پذیرفت.

خدمه به سه پل باز می گردند تا پول خود را برای آخرین صید خود دریافت کنند، اما پادشاه و ملکه به آنها می گویند که به زودی با یک کشتی نیروی دریایی به نام “امپراتور” به سرپرستی دریاسالار هورناگلد که به شکار آنها ادامه می دهد، جایگزین خواهند شد. جانوران دریایی در جای خود قبل از اینکه تنش ها تشدید شود، جیکوب پیشنهاد می کند که به خدمه اش یک فرصت دیگر داده شود تا رد بلاستر را بکشند تا در صورت موفقیت به شکار جانوران به نام خود ادامه دهند. پادشاه و ملکه این پیشنهاد را می پذیرند و آنها را برای شکار جانور می فرستند. لحظاتی پس از عزیمت آنها، خدمه متوجه می شوند که دختری یتیم به نام میزی برامبل، که جیکوب شب قبل در میخانه ای با او ملاقات می کند، در کشتی نشسته است تا به آنها در شکار آنها بپیوندد، زیرا پدر و مادر مرحومش برای انجام این کار الهام گرفته اند. در حین شکار جان باخت و یکی از طرفداران پر و پا قرص کرو، جیکوب و یک شکارچی زن به نام سارا شارپ است که او را دوست ندارد. یک شب، ناگزیر مورد حمله سرخ بلوستر قرار می گیرد. علی‌رغم دستورات کرو، جیکوب با تردید به Maisie اجازه می‌دهد تا خطی را که یک کشتی را به Bluster متصل می‌کند قطع کند و خدمه را نجات دهد، اما Bluster از بین می‌رود. کرو با عصبانیت هر دوی آنها را زیر اسلحه نگه می دارد و از جیکوب می خواهد که او را نزد او بیاورد، قبل از اینکه بلوستر از اعماق بیرون بیاید و Maisie و Jacob را به طور کامل ببلعد.

زیرنویس انیمیشن The Sea Beast 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Sea Beast 2022 جیکوب و میزی که در داخل جانور گیر کرده‌اند، از حفره بینی بلوستر فرار می‌کنند، جایی که هر سه در جزیره‌ای وسیع که پر از جانوران متعددی است، می‌روند. Maisie متوجه می‌شود که بلوستر نسبت به هر دوی آنها واکنش بدی نشان نمی‌دهد و شروع به دوستی با جانور می‌کند و نام او را “قرمز” می‌گذارد. Maisie شروع به باور می کند که هیولاهایی که آنها شکار می کردند موجوداتی هستند که درک درستی ندارند، که جیکوب انکار می کند. صبح روز بعد، او با موجود کوچکتری که او نامش را «آبی» می‌گذارد دوست می‌شود، که طی آن او و یعقوب لانه بزرگی از جانوران کودک را به هم می‌زنند و آنها را مجبور می‌کنند از جزیره فرار کنند. پس از اینکه یک جانور بزرگ خرچنگ مانند تلاش می کند آنها را بکشد، قرمز ظاهر می شود و او را شکست می دهد و هر دوی آنها را نجات می دهد. جیکوب و میزی می توانند رد را متقاعد کنند که هر دوی آنها (از جمله آبی) را به جزیره رام فلفل ببرد تا بتوانند کشتی را برای بازگرداندن آنها به سه پل تضمین کنند.

در همین حال، کلاغ به دلیل تمایلش به کشتن رد، عمیقاً به جنون می لغزد. او تصمیم می گیرد به دنبال یک تاجر مسن به نام گوئن باتربی بگردد که سمی به اندازه کافی قوی برای کشتن رد می سازد و اسلحه ای عظیم را مهندسی می کند که قادر به شلیک زوزه ای است که در آن سم قرار دارد، که کرو به دست می آورد. در حالی که در پشت رد هستند، جیکوب و میزی با این موجود ارتباط برقرار می کنند. میزی به ژاکوب نزدیک‌تر می‌شود و ایده‌ای را بیان می‌کند که هر دوی آن‌ها در کنار هم به عنوان یک خانواده زندگی می‌کنند، که او با خجالت آن را رد می‌کند. با این حال، یعقوب یک تجلی رشد می کند و از باور Maisie در مورد بی گناه بودن جانوران حمایت می کند و از وظایف خود به عنوان یک شکار صرف نظر می کند. آنها به جزیره رام فلفل می رسند اما متوجه می شوند که امپراتور و هورناگلد در آنجا مستقر هستند. قرمز با بدخواهی واکنش نشان می‌دهد و به کشتی حمله می‌کند، که با زرادخانه بزرگی از توپ‌ها، آتش تگرگ به سمت جانور می‌بارد، یکی از آنها میزی را بیهوش می‌کند. قبل از اینکه جانور بتواند هورناگلد را پس از نابودی امپراتور بکشد، جیکوب برای لحظه ای او را از انجام این کار باز می دارد. قرمز به ناگزیر لکه می‌زند و حمله می‌کند، زمانی که او توسط زوبین با نوک سمی مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و تقریباً می‌میرد، اما کلاغ از آنها می‌خواهد که هارپون را قبل از اینکه او را بکشد، از بین ببرند و قصد دارند جانور را به عنوان یک جایزه به تاج بیاورند.

Maisie دوباره به سلامتی خود مراقبت می‌شود، اما او را رها می‌کنند تا در اتاقش در عرشه Inevitable در حالی که به جلوی تاج می‌رسد، با قرمز در دوش زندانی می‌شود. پس از بازگشت بلو برای آزاد کردن Maisie، او متوجه می‌شود که تمام کتاب‌هایی که درباره جانوران و شکارچیان آنها خوانده است، همه تبلیغاتی است که توسط تاج و تخت برای حمله به حیوانات صلح‌جو ایجاد شده است. در مقابل جمع بزرگی از عابران پیاده در پادشاهی، کرو آماده می شود تا قبل از اینکه توسط جیکوب متوقف شود، رد را در ملاء عام اعدام کند. با احساس خیانت، کلاغ در یک دوئل شریرانه بر جیکوب حمله می کند و بر آن چیره می شود، در حالی که میزی و شارپ، که شروع به باور جهان بینی میزی از جانوران نیز می کند، رد را از قید و بندهای او رها می کنند. همانطور که رد قد بلند می‌ایستد، کرو تلاش می‌کند او را بکشد، اما جیکوب یک بار دیگر مداخله می‌کند و علناً یک بار دیگر وظایف شکار خود را کنار می‌گذارد. سپس Maisie تاج را به خاطر دروغ‌ها و فریب‌هایشان افشا می‌کند و پادشاهی از اعتقادات اولیه خود در مورد جانوران، از جمله کلاغ چشم‌پوشی می‌کند.

زیرنویس The Sea Beast 2022 - بلو سابتایتل

در ۵ نوامبر ۲۰۱۸، نتفلیکس اعلام کرد که کریس ویلیامز فیلم انیمیشن Jacob and the Sea Beast را نویسندگی و کارگردانی خواهد کرد. در ۷ نوامبر ۲۰۲۰، عنوان فیلم به The Sea Beast تغییر یافت.

در مارس ۲۰۲۲، نتفلیکس تاریخ پخش خود را برای ۸ ژوئیه ۲۰۲۲ اعلام کرد. این فیلم در AMC، Cinemark، Regal، Cineplex Entertainment و دیگر سینماها در تاریخ ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲، قبل از اولین نمایش آن در Netflix منتشر شد.

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۹۴ درصد از ۶۲ نقد منتقد، با میانگین امتیاز ۷.۶/۱۰ مثبت هستند. اجماع این وب‌سایت می‌گوید: «یک داستان پویانمایی اصلی که اغلب به اندازه شخصیت‌هایش جسورانه است، The Sea Beast مخاطبان را به سفری می‌فرستد که ارزش آن را دارد» در متاکریتیک، این فیلم دارای میانگین وزنی ۷۵ از ۱۰۰ است. ۱۵ منتقد، نشان دهنده بررسی های مطلوب است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.