تاریخ انتشار : سه شنبه 13 اردیبهشت 1401 - 11:09
61 بازدید
کد خبر : 197401

دانلود زیرنویس فیلم Ships in the Night: A Martha’s Vineyard Mystery 2022

دانلود زیرنویس فیلم Ships in the Night: A Martha’s Vineyard Mystery 2022

دانلود زیرنویس فیلم Ships in the Night: A Martha’s Vineyard Mystery 2022 به نظر می‌رسد که جف و زی می‌خواهند به یک قرار بروند، به دلیل تعهدات زمانی دیگر، اکنون به‌طور داوطلبانه وقت خود را برای مسابقه سالانه جزیره، که شامل یک حراج جمع‌آوری سرمایه است، می‌گذرانند. برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید https://blue-subtitle.com/ships-in-the-night-a-marthas-vineyard-mystery-2022/

دانلود زیرنویس فیلم Ships in the Night: A Martha’s Vineyard Mystery 2022 به نظر می‌رسد که جف و زی می‌خواهند به یک قرار بروند، به دلیل تعهدات زمانی دیگر، اکنون به‌طور داوطلبانه وقت خود را برای مسابقه سالانه جزیره، که شامل یک حراج جمع‌آوری سرمایه است، می‌گذرانند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/ships-in-the-night-a-marthas-vineyard-mystery-2022/

Ships in the Night: A Martha's Vineyard Mystery

زیرنویس فیلم Ships in the Night: A Martha’s Vineyard Mystery 2022 بریت اهدای یک اثر هنری از گالری وینچستر را برای حراج ترتیب داده است، گالری متعلق به لیلا وینچستر. همانطور که بریت، زی و جف یک روز صبح برای برداشتن قطعه اهدایی به گالری می‌روند، وقتی جسدی را در گالری قفل‌شده و فعال‌شده با زنگ امنیتی کشف می‌کنند که یک مورد واضح قتل است، از مسیر خود دور می‌شوند.

Ships in the Night: A Martha's Vineyard Mystery' Hallmark Movie Review - QC  Approved

زیرنویس Ships in the Night: A Martha’s Vineyard Mystery 2022 به خصوص با توجه به دخالت مستقیم او، رئیس مادیرس از جف درخواست کمک غیررسمی در این پرونده می کند. چیزی که جف و زی کوچولو از قربانی می‌دانند این است که او فرد سختی بود، یعنی بسیاری از کسانی که ممکن است خواهان مرگ او باشند. او همچنین مشکلات شخصی و حرفه‌ای را پشت سر می‌گذاشت، برخی از این مشکلات به خوبی شناخته شده‌اند، که می‌تواند انگیزه‌های قتل نیز باشد.

Martha's Vineyard Mysteries" Ships in the Night (TV Episode 2021) - IMDb

آنها همچنین باید این احتمال را که قربانی در زمان نامناسب در مکان نامناسب بوده است، بررسی کنند، زیرا ممکن است یک مورد سرقت اشتباه باشد، تنها یک قطعه، یکی از مجموعه‌ای از هنرمند محلی کارل کیلبرن که به نظر می‌رسد گم شده باشد اگر بخواهند قاتل را کشف کنند، باید به کارهای مربی بازنشسته زی، دکتر الی لیختنر، که در حال توسعه یک دستگاه دیالیز انقلابی است که نمی‌خواست حق اختراعش را ثبت کند، نگاه کنند. منبع به معنای دسترسی به توده هایی است که به آن نیاز دارند. جف در تمام این مدت با همکار سابقش، کارآگاه اندی لاو، در تماس است تا هر گونه سرنخ در مورد اینکه چه کسی شریک جف را کشته است و چه کسی اسلحه را با گلوله ای که هنوز در نزدیکی ستون فقرات او قرار دارد شلیک کرده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.