تاریخ انتشار : شنبه 25 تیر 1401 - 18:28
121 بازدید
کد خبر : 199638

دانلود زیرنویس فیلم Maamanithan 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Maamanithan 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Maamanithan 2022  یک فیلم درام هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی سینو راماسامی و تهیه‌کنندگی یووان شانکار راجا تحت پرچم YSR Productions است. در این فیلم ویجی ستوپاتی، گایاتری، کی. علاوه بر این، یووان موسیقی متن این فیلم را به همراه پدرش ایلایاراجا ساخته است. فیلمبرداری و تدوین

دانلود زیرنویس فیلم Maamanithan 2022  یک فیلم درام هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی سینو راماسامی و تهیه‌کنندگی یووان شانکار راجا تحت پرچم YSR Productions است. در این فیلم ویجی ستوپاتی، گایاتری، کی. علاوه بر این، یووان موسیقی متن این فیلم را به همراه پدرش ایلایاراجا ساخته است. فیلمبرداری و تدوین توسط M. Sukumar و A. Seekar Prasad انجام شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Maamanithan 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Maamanithan 2022 راداکریشنان (ویجی ستوپاتی) یک راننده خودروی متواضع است که صمیمانه و بسیار صادق است. او از زندگی اش که حول محور ماشین می چرخد، همسرش ساویتری (گایاتری) و ۲ فرزندش راضی است. فرزندان او در یک مدرسه دولتی تحصیل می‌کنند و او می‌خواهد با پذیرش آنها در یک مدرسه خصوصی، استانداردهای آموزشی آنها را بهبود بخشد. برای رسیدن به این هدف، او به یک تاجر املاک و مستغلات مدهاوان (شاجی) قول می دهد که به او کمک کند تا تمام قطعات را بفروشد، اما مورد فریب ماداوان قرار می گیرد. عواقبی که او و خانواده اش با آن روبرو هستند، بقیه فیلم را تشکیل می دهد.

در آوریل ۲۰۱۷، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه ویجی ستوپاتی پس از موفقیت دارما دورای (۲۰۱۶) پروژه جدیدی را با سینو راماسامی امضا کرده است. سینو راماسامی نوشتن فیلمنامه این پروژه را با عنوان آزمایشی Maamanithan آغاز کرد و یووان شانکار راجا که قبلاً با Seenu در دارما دورای و فیلم اکران نشده Idam Porul Yaeval همکاری کرده بود، علاقه خود را به تولید فیلم جدا از کار بر روی موسیقی فیلم ابراز کرد. عدها، سینو همچنین فیلمنامه را برای آهنگساز Ilaiyaraaja روایت کرد که او نیز موافقت کرد با پسرش Yuvan همکاری کند.

همچنین گزارش شد که فیلم زندگینامه یک رهبر محبوب که اهل جنوب تامیل نادو است ، با ویجی ستوپاتی در نقش یک سیاستمدار در این فیلم ، اما تیم چنین ادعاهایی را رد کرد. سینو راماسامی کار بر روی فیلمنامه را در ماه مه ۲۰۱۷ به پایان رساند، اما فیلمبرداری فیلم به دلیل تعهدات ستوپاتی در فیلم های دیگر به تاخیر افتاد.

ساموتیراکانی برای یک شخصیت محوری در آوریل ۲۰۱۸ معرفی شد که نقش یک روستایی ساده را در این فیلم بازی می کند. Seenu Ramasamy فاش کرد که “شخصیت او نوع صامت خواهد بود، با دیالوگ بسیار کم و هیچ جفتی برای او در فیلم وجود نخواهد داشت”. اگرچه این فیلم نشان داد که ساموتیراکانی و سینو پس از نیرپاروای (۲۰۱۲) با یکدیگر همکاری کردند، اما اولی حضور خود را در فیلم تایید نکرد. در طول شروع فیلمبرداری، گورو سوماسوندارام به عنوان بخشی از بازیگران اصلی معرفی شد، و سینو شخصیت خود را به عنوان شخصیت مهمی که در سراسر فیلم ظاهر می شود، اعلام کرد. گورو سوماسوندارام در این فیلم نقش یک مسلمان را بازی کرد.

سینو همچنین گایاتری را برای بازی برای یک شخصیت محوری دیگر انتخاب کرد. وی اظهار داشت: «نقش او نقش زن جوانی است که استاندارد دهم خود را به پایان رسانده و به تدریس تایپ نویسی پرداخته است». دیگر بازیگران مکمل عبارتند از K. P. A. C. Lalitha، Shaji Chen، Jewel Mary.

ماناسوی کوتاچی به عنوان دختر ستوپاتی انتخاب شد. آنیخا در نقش مکمل انتخاب شد. در طول برنامه کرالا، عکس های ویجی ستوپاتی و بازیگر مالایالام مانیکاندان آچاری از طریق اینترنت در فضای مجازی پخش شد، و دومی گزارش شد که نقش مکمل را در این فیلم بازی می کند. ویجی ستوپاتی در این فیلم نقش یک راننده خودرو را بازی می‌کند که از خانواده‌ای روستایی است.

فیلمبرداری فیلم در مادورای با یک پوجا (مراسم نماز) رسمی در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۸ آغاز شد. اولین برنامه فیلم در اندیپاتی، نزدیک مادورای آغاز شد که به مدت ۲۰ روز ادامه داشت. در ۲۳ ژانویه ۲۰۱۹، تیم به کرالا رفت تا چند سکانس اصلی فیلم را فیلمبرداری کند. برنامه کرالا در ۱۳ روز کامل شد و تیم در اوایل فوریه چند سکانس دیگر را در بنارس فیلمبرداری کرد و در ۱۲ فوریه ۲۰۱۹ بسته شد. کل فیلمبرداری در ۳۷ روز به پایان رسید.

زیرنویس فیلم Maamanithan 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Maamanithan 2022 این فیلم اولین همکاری ایلایاراجا و پسرانش Karthik Raja و Yuvan Shankar Raja بود که با هم کار می کردند. شرکت Ilaiyaraaja در این پروژه در ۲۵ ژانویه ۲۰۱۸ اعلام شد، زمانی که دولت هند با پادما ویبوشان تجلیل کرد، یووان اظهار داشت که همکاری با پدر و برادرش، «سفر یک مدیر موسیقی او را معنادار و معنادار کرده است. هدفمند». کارگردان فیلم، سینو راماسامی، همچنین در مصاحبه‌اش با The Times of India از یووان برای ابتکار او در همکاری خانواده راجا در پروژه‌ای تشکر کرد.

ضبط موسیقی متن فیلم در سپتامبر ۲۰۱۹ آغاز شد، و در می ۲۰۲۰ تکمیل شد. این آلبوم شامل پنج آهنگ بود که اشعار آن توسط Pa. Vijay و Palani Bharathi نوشته شده بود. Ilaiyaraaja مسئولیت ضبط آهنگ ها و موسیقی فیلم را بر عهده گرفت، در حالی که Yuvan تنظیمات موسیقی متن را انجام داد. اولین آهنگ تک آهنگ “Thattiputta” توسط U1 Records در ۷ آوریل ۲۰۲۱ منتشر شد که آواز آن توسط Ilaiyaraaja اجرا شده و توسط Pa. Vijay نوشته شده بود. آهنگ دیگری “Ye Rasa” در ۲۸ مه ۲۰۲۱ منتشر شد که یک ویدیوی تبلیغاتی با حضور یووان شانکار راجا نیز داشت.

این فیلم قرار بود در ماه های سپتامبر و اکتبر ۲۰۱۹ اکران شود، اما به دلیل شکایتی که Jayaseelan علیه تهیه کنندگان آن توسط Jayaseelan که قبلاً همان عنوان را برای فیلم خود ثبت کرده بود، برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد. در مارس ۲۰۲۱، Seenu Ramasamy توییت کرد که Yuvan Shankar Raja حقوق عنوان را از Jayaseelan به دست آورده است و در ادامه بیان کرد که تبلیغات برای فیلم تحت عنوان Maamanithan آغاز خواهد شد. با تعطیل شدن سینماها به دلیل همه‌گیری COVID-19، تولیدکنندگان با پلتفرم‌های پخش جریانی برای انتشار مستقیم دیجیتال مذاکره کردند.  LetsOTT نشان داد که فیلم برای انتشار دیجیتال از طریق ZEE5 که حقوق دیجیتال را خریداری کرده است، برنامه ریزی شده است، اگرچه هیچ تایید رسمی توسط تهیه کنندگان انجام نشده است. این فیلم در ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲ در سینما اکران شد.

Srivatsan S از The Hindu پس از بررسی فیلم نوشت: “فقط مرد را تماشا کنید وقتی صحنه ای جذاب با ساویتری دریافت می کند یا زمانی که از برادر شوهرش عصبانی می شود. ویجی ستوپاتی آن را واقعی جلوه می دهد. Maamanithan فیلمنامه‌ای است که در آن هر دو ستوپاتی و گایاتری بیشتر برای فیلم انجام می‌دهند تا کاری که با آنها انجام می‌دهد.” در Naduvula Konjam Pakkatha Kaanom (2012) در دهه ای که از آن زمان می گذرد، آنها به عنوان بازیگر به صورت جداگانه و به عنوان یک زوج روی پرده رشد کرده اند که همه ما می توانیم عشق خود را به آنها نشان دهیم.» M Suganth of The The تایمز آو ایندیا ۳.۰ از ۵ ستاره را داد و اظهار داشت: «همچنین، در این زمانه که سرگرمی های صفحه بزرگ تا حد زیادی به معنای اکشن هیجانی و فانتزی است، Maamanithan – یک درام شخصیت محور – به نظر آخرین نوع خود است. زمانی که به پایان می رسد، آن را تبدیل به چیزی بیشتر e – حماسه ای که بی سر و صدا تأثیر می گذارد.»

زیرنویس Maamanithan 2022 - بلو سابتایتل

Manoj Kumar R از Indian Express به ۳ از ۵ ستاره امتیاز داد و بیان کرد که “Maamanithan مراقبه Seenu Ramasamy در مورد زندگی است. و به گفته او، مردی که می داند از زندگی کمتر راضی باشد عالی است.”  Sudhir Srinivasan از سینما. اکسپرس ۳.۵ از ۵ ستاره را داد و اظهار داشت که “فیلم برای تجلیل از قهرمان خود به عنوان یک قدیس فداکار نیز کمی مشتاق است. شاید او یکی باشد، اما به نظر می رسد که شخصیت های دیگری هستند که شایسته تقدیر هستند. دوست مسلمان راداکریشنان است. خود کمی قدیس است.و چرا حتی ساویتری که تمام عمرش سختی ها را متحمل شده، کارهای زیادی برای فرزندانشان انجام داده است.و با این حال، احساس می کند که او کاملاً به حق خود نمی رسد. اما همانطور که گفتم، اینها تفاوت‌های ظریف هستند، و در فیلمی که هرگز واقعاً در جهانش پرچ نکرده‌اید، آیا این مهم است؟ از مردمی که بی سر و صدا خود را قربانی می کنند تا اطرافیانشان بتوانند زندگی کنند زندگی بهتر است.” جانانی کی از India Today به فیلم ۲.۵ از ۵ را داد و گفت: “به طور کلی، Maamanithan یک درام متحرک است که قلبش در جای درست قرار دارد.”  Soundarya Athimuthu از The Quint پس از بررسی فیلم اظهار داشت که “مامانیتان قلب خود را در جای مناسبی قرار داده است زیرا امیدی را در روابط انسانی القا می کند، توضیح می دهد که در حالی که ممکن است یکی دو نفر باشند که شما را فریب دهند یا به شما صدمه بزنند، ده ها نفر منتظر حمایت و در آغوش کشیدن شما با عشق هستند.” ایندیاگلیتز به فیلم امتیاز ۳ از ۵.۰ داد و نوشت: “برای بازی های خوب بازیگران و لحظات داستانی قابل ربط به این فیلم بروید.”

Behindwoods امتیاز ۲.۷۵ از ۵ را داد و نوشت: “Maamanithan یک درام خانوادگی زیبا است، آن را برای ایلاارجا تماشا کنید – موسیقی شاد YSR و اجراها.” و ناجی خانواده متروک. صادقانه بگویم که دیدن اهمیت دادن به یک شخصیت مسلمان در یک فیلم هندی چقدر راحت است. این منجر می شود و شروع به توسعه شخصیت های بیشتری از جامعه مسلمان می کند. و سپس ما جواهر مری را داریم که نقش پیلومی یک فروشنده چای در پشت آب های آلپی را بازی می کند که راداکریشنان را در خود جای می دهد. چه حضور درخشانی. او یکی از بازیگران کمیاب است که فقط اجرا نمی کند یا برای ایفای نقش او تلاش می‌کند. بنابراین، آنچه می‌توانست یک درام خوش‌ساخت هیچکاکی از خانواده‌ای کوچک از طبقه متوسط ​​باشد که با بحرانی فراتر از درک آن‌ها مواجه هستند، مسیر خود را از دست می‌دهند و تبدیل می‌شوند. این یک امر نسبتاً گیج کننده است. بنابراین، بیایید فقط آن را به خاطر ناراحتی‌های ناشی از همه‌گیری دو سال گذشته برای خدمه‌ای بدانیم که برای مدیریت بحران خود نیز مجهز نبودند.” ایندیا هرالد به این فیلم ۳ از ۴ امتیاز داد و نوشت. «Maamanithan این حس را دارد که آخرین در نوع خود است. وقتی سرانجام به پایان می رسد، به چیزی بیشتر تبدیل می شود – روایتی که به آرامی در حال حرکت است.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.