تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 خرداد 1401 - 13:48
71 بازدید
کد خبر : 198640

دانلود زیرنویس فیلم Brahmastra 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Brahmastra 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Brahmastra 2022 برهماسترا – قسمت اول: شیوا یک فیلم ماجراجویی فانتزی هندی زبان هندی است که به زودی عرضه می‌شود به نویسندگی و کارگردانی Ayan Mukerji. این فیلم توسط کاران جوهر، آپوروا مهتا، نامیت مالهوترا، و موکرجی (در اولین تولید خود) با نام‌های Dharma Productions، Prime Focus و Starlight Pictures و با

دانلود زیرنویس فیلم Brahmastra 2022 برهماسترا – قسمت اول: شیوا یک فیلم ماجراجویی فانتزی هندی زبان هندی است که به زودی عرضه می‌شود به نویسندگی و کارگردانی Ayan Mukerji. این فیلم توسط کاران جوهر، آپوروا مهتا، نامیت مالهوترا، و موکرجی (در اولین تولید خود) با نام‌های Dharma Productions، Prime Focus و Starlight Pictures و با همکاری استودیو Star تولید می‌شود. آمیتاب باچان، رانبیر کاپور، آلیا بات، مونی روی و ناگارجونا آکیننی در این فیلم بازی می‌کنند. این فیلم قرار است به عنوان اولین فیلم از یک سه گانه برنامه ریزی شده به عنوان بخشی از جهان سینمایی خودش به نام Astraverse باشد.

دانلود زیرنویس فیلم Brahmastra 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Brahmastra 2022 برهماسترا در ژوئیه ۲۰۱۴ معرفی شد اما چندین سال به تعویق افتاد. عکاسی اصلی به مدت پنج سال از فوریه ۲۰۱۸ تا مارس ۲۰۲۲ با مکان های فیلمبرداری از جمله بلغارستان، لندن، نیویورک، ادینبورگ و بنارس ادامه یافت. تولید و اکران این فیلم چندین بار به دلیل همه گیری کووید-۱۹ به تعویق افتاد. این فیلم برای اکران در ۹ سپتامبر ۲۰۲۲ در قالب های استاندارد، ۳D و IMAX 3D برنامه ریزی شده است.

برهماسترا قسمت اول: شیوا اولین فیلمی است که با نام استودیو استار پس از تغییر نام تجاری در ۲۷ می ۲۰۲۲ که پس از خرید فاکس قرن ۲۱ توسط دیزنی اتفاق افتاد، تولید شد.

داستان حول محور شیوا، یک دی جی می‌چرخد که به عنوان عنصر آتش ظاهر می‌شود و قدرت بیدار کردن برهماسترا را دارد، سلاحی ماوراء طبیعی که گفته می‌شود می‌تواند جهان را نابود کند و قادر است خلقت را نابود کند و همه موجودات را شکست دهد. از سوی دیگر، نیروهای تاریکی نیز در تلاش هستند تا برهماسترا را در دست بگیرند.

برهماسترا در جولای ۲۰۱۴ توسط تهیه کننده کاران جوهر معرفی شد. قرارداد Ayan Mukerji به عنوان کارگردان و رانبیر کاپور و آلیا بات به عنوان کارگردان امضا شد. در ابتدا شایعه شده بود که عنوان فیلم اژدها باشد اما بعداً به عنوان برهماسترا تأیید شد. موکرجی توضیح داد که عنوان برهماسترا “با حکمت، انرژی ها و قدرت باستانی طنین انداز است”. موکرجی همچنین فاش کرد که این یک «فیلم معاصر با عناصر باستانی» است.

در سال ۲۰۱۷، جوهر برنامه خود را برای تبدیل این فیلم به یک سه گانه فیلم فاش کرد.  آماده سازی فیلم در ژانویه ۲۰۱۸ آغاز شد.  در مصاحبه ای، کاپور اظهار داشت که موکرجی “شش سال از زندگی خود را برای ساختن یک داستان اصلی سخت کار کرده است” و این سه گانه در مدت ۱۰ سال ساخته خواهد شد و شایعاتی را که حاکی از آن است که این یک داستان عاشقانه است را رد کرد. فیلم ابرقهرمانی در عوض، کاپور تأیید کرد که این فیلم یک «افسانه‌ای عاشقانه در قالبی فراطبیعی» است. و این که فیلم چیزی نیست که «حقیقت نداشته باشد یا غیرقابل باور باشد».

ناگارجونا آکیننی نیز تایید کرد که او نقشی “محور” را بازی خواهد کرد. مونی روی در مصاحبه ای نشان داد که او “تنها آنتاگونیست” در فیلم است.

کارگردان Ayan Mukerji فاش کرد که الهام بخش شخصیت رانبیر کاپور بازیگر از مولانا است که اولین نگاه شخصیت او را نیز الهام گرفته است. موکرجی نیز از آثار مولانا الهام گرفته است: «عشق پل بین تو و همه چیز است» تا شالوده فیلم را بسازد. بعداً، او فاش کرد که ظاهر مولوی الهام گرفته شده بود و کاپور به جای آن مدل موی خود را کوتاه کرده بود.

کاپور تجربه‌اش را با تست‌های ظاهری برای فیلم فاش کرد و بیان کرد که این یک “کار خسته کننده است: چسبیدن، حذف کردن، درخواست حذف کردن، و درخواست مجدد، تا زمانی که تصمیمی گرفته شود”.

زیرنویس فیلم Brahmastra 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Brahmastra 2022 عکاسی اصلی در فوریه ۲۰۱۸ با شروع اولین برنامه فیلم در ۲۴ فوریه ۲۰۱۸ آغاز شد. اولین برنامه فیلم در ۲۴ مارس ۲۰۱۸ در بلغارستان به پایان رسید.  برنامه دوم فیلمبرداری در بلغارستان و سپس لندن در ۸ ژوئیه ۲۰۱۸، در لندن، نیویورک و سپس در بلغارستان ادامه یافت. تیراندازی گسترده در ۱ فوریه ۲۰۱۹ در ادینبورگ، اسکاتلند آغاز شد. برنامه ۲۰ روزه در قلعه رامناگار و قلعه چت سینگ در بنارس در ۳۰ ژوئیه ۲۰۱۹ آغاز شد.  فیلمبرداری در مارس ۲۰۲۰ به دلیل همه‌گیری COVID-19 متوقف شد و بعداً در نوامبر ۲۰۲۰ از سر گرفته شد. فیلمبرداری در ۲۹ مارس ۲۰۲۲ در بنارس به پایان رسید.

در ۱۰ آوریل ۲۰۲۲، اولین آهنگ با عنوان “کساریا” که توسط آریجیت سینگ خوانده شده بود، رونمایی شد. سه روز بعد، تیزر این آهنگ منتشر شد.  تیزر نسخه دوبله تلوگوی این آهنگ با عنوان “Kumkumala” که توسط سید سریرام خوانده شده است در ۲۷ مه ۲۰۲۲ رونمایی شد.

لوگوی عنوان فیلم در ۴ مارس ۲۰۱۹ فاش شد. در همان روز، لوگو در Maha Shivratri در Kumbh Mela رونمایی شد. ۱۵۰ هواپیمای بدون سرنشین برای روشن کردن آسمان برای تشکیل آن استفاده شد. لوگوی رسمی برهماسترا در ۶ مارس ۲۰۱۹ منتشر شد، در حالی که SS Rajamouli (که به عنوان مجری فیلم برای نسخه های زبان هند جنوبی آن عمل می کند) و Dhanush آن را در نسخه های تلوگو، تامیل، مالایالام و کانادا ارائه کرد. ۱۲ مارس ۲۰۱۹. در روز آخر، یک ویدیوی تبلیغاتی از پشت صحنه ساخت موسیقی لوگوی حرکتی، با حضور پریتام آهنگساز فیلم، منتشر شد. یک پوستر حرکتی با شخصیت کاپور، شیوا، در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۱ منتشر شد، در حالی که یک رویداد هواداران در حمایت از رونمایی پوستر چند ساعت قبل از آن در دهلی نو برگزار شد و توسط فیلم به صورت زنده پخش شد. شریک دیجیتال، Disney+ Hotstar.  در ۱۹ دسامبر ۲۰۲۱، رویدادی در حیدرآباد برگزار شد تا نسخه‌های تلوگو، تامیل، مالایالام و کانادایی پوستر حرکتی را راه‌اندازی کند. پوستر و اولین پیش درآمد شخصیت بات، ایشا، در ۱۶ مارس ۲۰۲۲ منتشر شد.[

در ۲۶ مارس ۲۰۲۲، موکرجی، کاپور و بات در بخش “کریکت زنده” بیجو به عنوان بخشی از نمایش پست کریکت استار اسپورت در خلال بازی IPL 2022 افتتاحیه بین چنای سوپر کینگز و کلکته نایت رایدرز حضور داشتند در حالی که کاپور این بازی را در یک بازی اعلام کرد. ویدیوی تبلیغاتی. یک ویدیوی اعلامیه تبلیغاتی برای بزرگداشت پایان فیلم در ۲۹ مارس ۲۰۲۲ منتشر شد.

زیرنویس Brahmastra 2022 - بلو سابتایتل

در ۱۰ آوریل ۲۰۲۲، یک پوستر حرکتی شامل شخصیت‌های کاپور و بات، و آهنگ «کساریا»، همراه با یک نسخه ثابت منتشر شد. تیزر نسخه دوبله تلوگو این آهنگ، با عنوان “Kumkumala”، به خوانندگی سید سریرام، منتشر و توسط راجامولی در ۲۷ مه ۲۰۲۲ ارائه شد. در ۳۱ مه ۲۰۲۲، تیزر تریلر فیلم منتشر شد، که تاریخ انتشار تریلر رسمی را نیز فاش کرد؛ رویدادی در Vizag در حمایت از انتشار تیزر برگزار شد.

پوسترهای نگاه اول شخصیت باچان، گورو،  و شخصیت ناگارجونا، آنیش،  در هفته دوم ژوئن منتشر شد. در ۱۳ ژوئن ۲۰۲۲، یک ویدیوی اعلامی منتشر شد که نشان می‌داد بازیگر چیرانجیوی صدای خود را به شخصیت کاپور، شیوا، برای نسخه دوبله تلوگوی فیلم قرض می‌دهد.  اولین پوستر حرکتی شخصیت روی، جونون، روز بعد منتشر شد. در ۱۵ ژوئن ۲۰۲۲، تریلر رسمی فیلم منتشر شد. برهماسترا قرار است در ۹ سپتامبر ۲۰۲۲ اکران شود. این فیلم به زبان های هندی، تامیل، تلوگو، مالایالام و کانادا توسط استودیو استار اکران خواهد شد.  همچنین برنامه ریزی شده است که در ایالات متحده و کانادا در همان روز توسط والت دیزنی استودیو موشن پیکچرز منتشر شود، که مسئولیت توزیع در سراسر جهان را بر عهده دارد.

این فیلم در ابتدا قرار بود در ۲۳ دسامبر ۲۰۱۶ اکران شود اما چندین سال به تعویق افتاد. بعداً، فیلم برای اکران در ۱۵ آگوست ۲۰۱۹ اعلام شد، برهماسترا به دلیل کار و فیلمبرداری در انتظار VFX به کریسمس ۲۰۱۹ و سپس به تابستان ۲۰۲۰ موکول شد. در فوریه ۲۰۲۰، تاریخ انتشار آن ۴ دسامبر ۲۰۲۰ اعلام شد. با این حال، به دلیل همه‌گیری COVID-19 در هند، انتشار برای مدت نامحدودی به تعویق افتاد. در دسامبر ۲۰۲۱، تاریخ انتشار جدید ۹ سپتامبر ۲۰۲۲ اعلام شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.