تاریخ انتشار : یکشنبه 5 تیر 1401 - 16:28
63 بازدید
کد خبر : 198939

دانلود زیرنویس فیلم Between Two Worlds 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Between Two Worlds 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Between Two Worlds 2021 امانوئل کارر، رمان‌نویس و فیلم‌ساز، این درام با نیت جدی، اما ساده‌لوحانه و مبهم درباره فقر و اقتصاد گیج را با بازی ژولیت بینوش گریان ساخته است. این فیلم برگرفته از کتاب پرفروش فرانسوی Le Quai de Ouistreham در سال ۲۰۱۰ توسط روزنامه‌نگار تحقیقی فلورانس اوبناس است که

دانلود زیرنویس فیلم Between Two Worlds 2021 امانوئل کارر، رمان‌نویس و فیلم‌ساز، این درام با نیت جدی، اما ساده‌لوحانه و مبهم درباره فقر و اقتصاد گیج را با بازی ژولیت بینوش گریان ساخته است. این فیلم برگرفته از کتاب پرفروش فرانسوی Le Quai de Ouistreham در سال ۲۰۱۰ توسط روزنامه‌نگار تحقیقی فلورانس اوبناس است که در بریتانیا تحت عنوان «شب پاک‌کننده» منتشر شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Between Two Worlds 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Between Two Worlds 2021 در آن، اوبناس تجربیات خود را از “مخفی رفتن” و کار در دنیای بی‌رحمانه نظافت در کان در شمال فرانسه توصیف می‌کند، جایی که متقاضیان ناامید باید رزومه‌های خود را با اطمینان‌های جعلی درباره میزان علاقه‌شان به نظافت، در ازای کار غیرانسانی با آن‌ها پر کنند. دستمزد رقت انگیز، شرایط وخیم و بدون امنیت شغلی. بدترین بخش کار تمیز کردن توالت ها و تمیز کردن کابین ها در کشتی بین اویسترهام و پورتسموث است. این کتاب بر اساس سنت مخفی «پایین و بیرون در پاریس و لندن» اثر جورج اورول، «نیکل و دایمد» اثر باربارا ارنریش و «کار سخت: زندگی در بریتانیای کم دستمزد» اثر پولی توینبی است.

شاید چیزی که می‌توانست ارزشمند باشد، مستندی بود که توسط خود اوبناس ارائه می‌شد، درباره آنچه که از زمان انتشار کتابش برای کارگران شرکت‌کننده در فرانسه به دست آمده و نشده است – یا، احتمالاً، داستانی لواشی بر اساس زندگی واقعی این افراد. کارگران کاری که کارر انجام داده است خلق درامی است که در آن اوبناس تخیلی است که مرکز گالری خیالی از کارگران بسیار شجاع است – بهترین دوستان جدید او. بحران دراماتیک واقعی با دوراهی وحشتناک اوبناس رخ می دهد، زمانی که او باید به آنها اعتراف کند که در تمام این مدت درگیر بوده است و از زندگی آنها به عنوان ماده خام برای کتابش استفاده می کند، که به محض بازگشت به زندگی ثروتمند و شیک خود خواهد نوشت. در پاریس. برخی از دوستان او که به زودی رها می شوند، وقتی ببینند کتاب او چقدر مهم است، او را می بخشند. برخی ممکن است نه.

علیرغم این پایان عاطفی غیرقابل تحمل مبهم و خودمهم، مطالبی در مورد زندگی کارگران کنسرت و برخی اجراهای خوب وجود دارد. و البته این موضوع که آیا چنین روزنامه نگاری هذیانی است یا انگلی، کاملاً صحیح است. (این بخشی از نقطۀ کمیک طنز ۱۹۴۱ پرستون استرجز به نام «سفرهای سالیوان» است، درباره کارگردان فیلمی که اعلام می‌کند به‌عنوان یک دوره گرد زندگی می‌کند تا اپوس جدی خود را ای برادر، کجایی؟

زیرنویس فیلم Between Two Worlds 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Between Two Worlds 2021 با این حال، شخصیت بینوش هرگز منعکس نمی‌کند که تجربه زیسته از این نوع کار بی‌رحمانه است، زیرا می‌دانید که این تنها چیزی است که شما دارید: روزنامه‌نگار مخفی می‌داند که می‌تواند به زودی به یک زندگی راحت بازگردد – زندگی حتی بیشتر از این. راحت توسط یک پرفروش بالقوه (و معامله فیلم).

زیرنویس Between Two Worlds 2021 - بلو سابتایتل

در نهایت فیلم طوری رفتار می‌کند که انگار درام روزنامه‌نگار به اندازه موضوع ظاهری آن، یعنی بی‌عدالتی شیوه‌های استخدامی استثمارگرانه مهم است و حتی این موضوع را به طور کامل بررسی نمی‌کند. زندگی واقعی اوبناس در پاریس ممکن است انواع بحران ها و پیچیدگی هایی داشته باشد که در آن همه چیز شخصاً برای او در خطر بوده است، اما در اینجا دیده نمی شود. هیچ یک از دو دنیای عنوان انگلیسی فیلم به اندازه کافی روشن نشده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.